Metoda Płatności

oferujemy 3 różne sposoby płatności:

  • Płatność gotówką z góry: Płatności dokonywane są przelewem bankowym na nasze konto biznesowe. Po wysłaniu zamówienia i otrzymaniu e-maila potwierdzającego. Przy dokonywaniu przelewu należy zwrócić uwagę na następujące informacje: Prosimy upewnić się, że nie zaokrąglając w górę ani w dół, należy przesunąć dokładną kwotę faktury. Proszę podać numer zamówienia jako przyczynę płatności, którą można znaleźć w potwierdzeniu zamówienia. Dane konta bankowego otrzymasz wraz z naszym e-mailem potwierdzającym otrzymanie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności. Zwróć uwagę, że przelewy bankowe zazwyczaj trwają 1-3 dni robocze, co opóźnia dostawę.
  • Gotówka przy odbierze: Zapłać po prostu gotówką przy odbiorze towaru. Zadzwoń tylko wcześniej: +34 644 944 982 612.
  • Paypal: Możesz również płacić przy użyciu systemu płatności Paypal.
  • Wpłata gotówkowa przy dostawie: Przy tej metodzie płatności pobierana będzie dopłata w wysokości 3% od ceny zamówienia, ale co najmniej 2,50 €. Płatność dokonywana jest osobiście w momencie doręczenia zamówienia przez kuriera. Ta metoda płatności jest dozwolona jedynie dla Hiszpanii kontynentalnej, Portugalii i Balearów.

 


Uwaga: Jeśli w ciągu 7 dni roboczych nie będziemy w stanie wykryć żadnych płatności przychodzących, przypomnimy Ci o zaległych płatnościach pocztą elektroniczną. Jeśli w ciągu 14 dni roboczych nie otrzymamy jeszcze zapłaty, anulujemy wysłane do nas zamówienie.